WiFi verzia takto lacná nebola! Najžiadanejšie termostatické hlavice od MoesHouse: Bez gateway, mechanické ovládanie aj pevný kovový závit | China Planet
Ostatné smart zariadenia

WiFi verzia takto lacná nebola! Najžiadanejšie termostatické hlavice od MoesHouse: Bez gateway, mechanické ovládanie aj pevný kovový závit

Odoberať
Upozorniť na
guest

8 Comments
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
...

Zdravim, pojde sparovat aj z Aqara hubom ?

Frederik

Nie, len so Zigbee hubom.

Jozko

To co je za odpoved? Zigbee je protokol, ten ma aj Aquara hub.
Ale nepojde to, treba hub a appku od vyrobcu tej hlavice.

Frederik

Čo by to malo byť za odpoveď? Správna odpoveď. V článku sú nalinkované huby, ktoré sú pomenované Zigbee 3.0. Ako inak ich teda nazvať? AliExpress ich označuje ako Zigbee huby. Okrem Moes ich vyrábajú ešte aj iní čínski no-name výrobcovia.

Luko

Mam Moes hlavice, dva rozne druhy WiFi TRV 603 a 604, funguju, ale problem je v tom, ze nezobrazuju presne teplotu v izbe, mam tam na stole teplomer a tie korekcie si behaju, ako chcu, nastavim podla externeho teplomeru odchylku a na druhy den to aj tak nie je presne, treba to znova korigovat, aby to meralo spravne. Pravdupovediac, toto je na nervy, rozmyslam, ze ich dam prec a vratim tie povodne. Keby bola moznost to sparovat s nejakym externym Tuya teplomerom, tak by to islo, toto, ked to meria priamo na hlavici hned na radiatore, nikdy to nemoze presne merat. Od radiatoru jednoducho ide teplo a skresluje to celkovu teplotu na hlavici.

Martin

Dá sa nastaviť slovencina ako na tých starších hlaviciach? Nemozem prísť nato ako 🤣

Jozko

Bal by som sa pri Wifi, ci uz spolahlivosti komunikacie v panelakoch a tiez vydrze baterii.
Dalej nemoznost kombinovat automatizaciu s inymi snimacmi ako Moese vyrobcu, ak vobec nejake ma…

Frederik

Automatizácia funguje, skúšali sme to v recenzii. Normálne sa dajú robiť scény aj s Wi-Fi verziou. Najprv si to treba naštudovať predtým, ako začnete niečo takéto písať.