SKG X7-SE je prémiová masážna pištoľ s veľmi tichým chodom
Planéta zliav

SKG X7-SE je dosť možno najkvalitnejšia masážna pištoľ. Má kvalitný bezkefový motor a veľmi tichý chod

Odoberať
Upozorniť na
guest

1 Comment
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Radoslav

Recenzia produktu masážna pištoľ : SKG X7-SE

Po vytvorení objednávky 16.01.2023 prišiel tovar až 10.02.2023 čo bola zatiaľ najdlhšia doba doručenia pri objednávke s Číny čo som zažil. Produkt prišiel bez akýchkoľvek doplatkov. Štandartne zabalený : plastový obal, vnútri kartónová krabica a až v nej krabica s produktom.

Masážnu pištoľ budem porovnávať so svojou predchádzajúcou BlitzWolf BW-FAS2 ( ktorá po 2 rokoch ultra aktívneho používania vypovedala službu ). Cena novej masážnej pištoli bola 94,25 a stará stála 36 euro. Takže som čakal rozhodne markantný kvalitatívny posun vpred. Po rozbalení SKG X7-SE som bol mierne sklamaný. Telo celej pištole okrem hornej časti, ktorá slúži na “nahrievanie” je čisto z plastu ( podotýkam oficiálna cena na stránke výrobcu masážnej pištole je +- okolo 160 eur ). BlitzWolf mal plastové telo, ale rúčka bola potiahnutá silikónom čo bolo veľmi príjemné. Zásadný a pozitívny rozdiel som si všimol ako som novú masážnu pištoľ chytil do rúk. Oproti starej je oveľa ľahšia. 620 gramov vs 790 gramov. Najväčším pozitívom SKG X7-SE je motor. Cítim oproti predchádzajúcej pištoli, že je silnejší aj kvalitnejší, pocitovo bola masáž lepšia a intenzívnejšia ( aj keď parametrovo a papierovo sú skoro totožné ) + je motor veľmi tichý oproti starej.

Čo sa týka nadstavcov tiež som bol sklamaný. Okrem hlavného, ktorý je s nejakej “tvrdenej peny” sú všetky čisto len plastové, u starej pištole som veľmi často využíval gumenný nadstavec, ktorý bol veľmi mäkký a perfektne sa sním dali masírovať partie ako chrbát, ruky atď ( proste nie veľké svalové partie ako nohy ).

Veľmi nepríjemným sklamaním u novej pištole bol displej, alebo lepšie povedané signalizácia stavu batérie. U SKG X7-SE existujú dve “polohy” batérie, buď je modrá alebo je červená a stále sa ukazuje obrázok “plnej” batérie. Takže aj keď ostáva už len pár sekúnd pred úplním vybitím tak pištoľ vám ukazuje obrázok červenej “plnej” batérie. U pištoli BlitzWolf to bolo spravené perfektne. Pištol vám na displeji ukazovala 10 stupňov stavu nabitia batérie + svetelné podsvietenie sa menilo v závislosti od stavu batérie ( zelené podsvietenie signalizovalo plné nabitie, okolo 5 stupňa sa začalo meniť na oranžové, potom jemne stmavlo a od 2 stupňa začalo svietiť na červeno ). Už pri kúpe nového produktu som vedel, že má nová pištoľ kapacitne menšiu batériu oproti starej ( preto je asi aj taká ľahká ).

Čo sa týka samotnej výdrže SKG X7-SE som absolútne sklamaný. Doba nabíjania je cca 5 hodín a pištoľ mi vydrží 4-5 použití pred úplným vybitím, čo je absolútne nepoužiteľné ( je možné, že mám chybný kus ).

Celkové hodnotenie je, že v tejto cenovej kategórie som čakal oveľa viac, najväčším pozitívom je kvalitný motor a tichý chod, ostatné veci mi prídu veľmi “odfláknuté” ( telo, displej batéria, nadstavce ) a aj keby som rátal s tým, že mám “pokazený” kus čo sa týka batérie tak by som pištoľ odporúčal jedine niekomu, kto sa zmieri s tým, že mu pištoľ na jedno nabitie vydrží cca 10 max 15 masáži. ( podľa výrobcu vydrží minimálne 20 x 15 minútovú masáž ) čo bolo podľa mňa merané pri najslabšom stupni ( 1 z 5 ) + bez akéhokoľvek odporu.

Momentálne riešim s predajcom banggood vrátenie tejto pištole buď ako vadný kus, alebo z dôvodu nepravdivého uvedenia informácii od výrobcu. Snáď vrátenie tejto masážnej pištoli prebehne bezproblémovo. Dúfam, že moja recenzia pomôže potencionálnym kupcom pri rozhodovaní 🙂