Xiaomi Mi 11 Pro Recenzia: Lacnejší Mi 11 Ultra s 50 MPx fotoaparátom
Recenzie

Jediná česko-slovenská recenzia Xiaomi Mi 11 Pro: Lacnejší brat Mi 11 Ultra s rovnakým hlavným fotoaparátom

Odoberať
Upozorniť na
guest

7 Comments
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Martin

Zdravím, chcel by som sa spýtať, ako je to s aktualizáciami pre takýto typ smartphonu s Global ROM, keď sa jedná o čínsku verziu. (Prípaden ako také aktualizácie prebiehajú) Ďakujem.

Frederik

Aktualizácie budete štandardne dostávať, keďže to bude global verzia systému.

Martin

Aj keď sa jedná o smartphone, ktorý nie je určený pre náš trh? Čiže sa nepredáva s global ROM ako napr. Xiaomi mi 11 ultra.

Frederik

Pokiaľ si preinštalujete systém na Global ROM, tak budete dostávať aktualizácie. U predajcu TradingShenzhen je možné si zvoliť aj službu inštalácie global ROM, no bude dlhšie trvať dodanie o 10 dní.

František

Ahoj, telefon již nějaký týden používám, ale nenašel jsem v nastavení fotoaparátu tu automatickou funkci nočního režimu… Jen jsem si všiml, že když jsem měl telefon na stole fotoaparáty dolů a zapnul jsem app foto, tak na displeji se začali objevovat ikonky Noc1S – Noc3S. Je tam tedy možnost nastaven, nebo je to implementováno napřímo??

Redakcia

Nočný režim sa aktivuje automaticky pri zníženej viditeľnosti, teda v tme alebo sa dá zapnúť aj manuálne cez položku Viac vo fotoaparáte.

Krunoslav

Hi. I am using this phone for over a year now, with latest Xiaomi.eu Rom and it is amazing. However I have a big problem and it is display brightness. In the sunny day when I am outdoors, I can normally use the phone, but after a while it gets warmer and the screen got dimmer, and there is no way to get it brighter. Manualy or automatic it is the same. I read that it is the known bug but there is no solution to this problems. At least I didn´t found one. Did You have this problem during the test? What device considering display would You recomend for up to 600€? Thanks!!