Aliexpress nám doručil 11 objednávok v 1 balíku. Bez cla a kuriérom
Nákupy z Číny

Aliexpress nám doručil 11 objednávok od rôznych predajcov v jednom obrovskom balíku. Kuriérom a bez cla

Odoberať
Upozorniť na
guest

9 Comments
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Veronika

Nie je to pravda. Mne to išlo Aliexpress pôšt a doplacala som….

Frederik

Museli ste zvoliť zlú dopravu.

fero

ako sa dopracujem ku “Combined delivery”- automaticky od nejakej vysky objednavky? viem ci to bude takto odoslane pred zaplatenim?

Tghos1710

Tiez sa pripajam k otazke of FERA. Da sa to niekde zvolit, ci je to automaticky?
Prosime o odpoved.
Vdaka.

Frederik

Zdravíme, AliExpress to spraví automaticky.

TGHOS1710

Dnes dorucene kurierom – 3 balicky v jednom. Celkovo za 11€. Dopravu som zvolil nieco Aliexpress, nieco Cainiao. Dodavka necele 3 tyzdne.

DAN

So my orders were combined. But the package I received had e individual packages addressed to SOMEONE ELSE! My orders were not there. And I’ve had a hell of a time trying to deal with Aliexpress as you only seem to be able to dispute SELLERS, not the package REPACKAGER!

DIRK

Dear all,
The combined delivery is a disaster. Single packages arrive while combined do not arrive at all. Sellers try to convince customers just need to be patient and have to go the the postoffice while they don’t understand that the postman will do the enddelivery here in The Netherlands. The link pointing to the KAAB website does not make sense, none of the packages starting with NL0000 cannot be traced at all. By the way, everything is handled as common post so trackandtrace makes no sense. The Polish company KAAB should transfer the packages to the Dutch PostNL. The last also does not know what’s going on and have the same answer, untraceable.
So the delivery process between KAAB and PostNL is the bottleneck and surprisingly nobody from the AliExpress logistic management department takes action to investigate the failing matter.
This all is happening in the age of automation and hightec.

Miki

Zdravim, ja nemám moc dobre skúsenosti s combined delivery. Objednal som pár vecí a prišiel mi jeden balík s asi troma objednávka mi, ale jedna objednávka mi tam chýbala a práve tá najdrahšia ( asi 54€ ). Hneď som sj kontaktoval predajcu, ale on to neuznal, lebo to ukazovalo ako dorucene, aj keď som mu posielal foto, že jeho tovar nemohol prísť v tom balíku, keďže sa skladal z viacerých krabiciek a nezmestil by sa do toho jedného combined balíka. Otvoril som aj case na aliexpresse, akože to riešili možno aj 2 mesiace a nakoniec to zamietli….takže ani tovar, ani peniaze. Podľa mma určite najlepšie každy balik zvlášť : )