Vivo X90 Pro Plus recenzia: špičkový smartfón s výbornými fotoaparátmi
Recenzie

[RECENZIA] Unikátny Vivo X90 Pro Plus: Prvé miesto v AnTuTu, obrovský zadný fotoaparát či krásna červená farba

Odoberať
Upozorniť na
guest

3 Comments
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Ján

Kúpil som toto VIVO X90 pro plus 512GB verziu na TradingShenzen. Ten čínsky softvér ma až tak netrápi, až na jednu vec. Keď pripojím svoje earbuds (Sennheiser momentum true wireless 3), tak sa vždy po aktivácii asistenta, aktivuje čínsky zvukový asistent. Neviem ho deaktivovať, je proste primárna voľba, odobral som mu povolenia v nastaveniach, nainštaloval som iných zvukových asistentov, no nevedel som ich nastaviť ako primárnu voľbu. Chcel by som Google asistenta, mám ho aj nainštalovaného, no po aktivácii na earbuds sa vždy ozve ten čínsky. Pozrel som aj celé inštruktážne video na TradingShenzen a veľa vecí som podľa videa aj nastavil. Prakticky všetko, až na posledný krok, teda odstránenie všetkých čínskych aplikácii, včetne systémových. Na toto som si už radšej netrúfol. Mrzí ma, že neviem nastaviť Google asistenta ako primárnu voľbu pre svoje earbuds Sennheiser. Nič iné ma netrápi. Ocenil by som radu, ak sa to dá nastaviť.

Juraj

Ahoj, zvažujem kúpu cn verzie vzhľadom na to ze global +ka nemôžem očakávať. Sú ešte iné obmedzenia pri každodennom používaní prosím. Čítal som o nefunkčnom android auto. Je ešte niečo čo dokáže znepríjemniť “radosť” z používania? Alebo mam predsa len počkať na global “iba” pro verzie a zmieriť sa s nižšími parametrami? Ďakujem

Frederik

Čo sa týka funkčnosti smartfónu, tak okrem Android Auto funguje všetko. Niekedy vedia zblbnúť notifikácie, no treba sa pohrať s nastaveniami aplikácií (notifikácie a batéria). Výber modelu je už na vás.