Vivo X80 Pro recenzia: Nadupaný smartfón so skvelými fotoaparátmi
Recenzie

[RECENZIA] Vlajkový Vivo X80 Pro s nádherným koženým prevedením má brutálny fotoaparát so Zeiss optikou a špičkový výkon

Komentárov (4)
 1. pep píše:

  „wymiarach 18 x 19.1 x 4 cm i wadze 725 kg“. Poprawcie ten błąd zaraz n a początku artykułu.

 2. Martin píše:

  Zdravím redakci, zajímalo by mě, kdybych si telefon chtěl objednat jako ve Vašem případě přes Tradingshenzhen, jaký je rozdíl mezi verzemi z činského skladu nebo EU delivery? Jedná se pouze o dobu doručení? Rozdíl v cenách je docela velký a zdá se, pokud člověk na to hodně nespěchá, tak by se vyplatila spíš verze z čínského skladu, pokud tam nejsou nějaké další celní poplatky.
  Děkuji za odpověď a díky za recenzi, zvažují jeho nákup.

 3. Martin píše:

  Zdravím redakci, o Vivu přemýšlím, že bych si ho pořídil. Zajímalo by mě, jestli je nějaký rozdíl v objednání u Tradingshenzhen v EU delivery nebo přímo z Číny? Mám na mysli nějaké další poplatky nebo je pouze rozdíl v době doručení? Rozdíl v ceně jde poznat. Zároveň by mě zajímalo, jak je na tom telefon s 5G konektivitou? Jelikož jste objednávali v minulosti telefony z Číny, jak jsou na tom se softwarovou podporou, je tam nějaký rozdíl oproti Global verzi?
  Děkuji za odpověď a díky za recenzi, hezký den, Martin.

  1. Frederik píše:

   Zdravíme. Rozdiel je jedine v dobe doručenia a predajca si účtuje výrazne vyššie ceny v EÚ skladoch za komfort. Ak vám nevadí počkať približne dva týždne, tak odporúčame určite čínsky sklad. Aktuálne používame Vivo X80 Pro v redakcii práve od tohto predajcu a všetko funguje ako má. Občas sa stane, že nepríde nejaká notifikácia, no tento problém máme väčšinou len s Instagramom, ktorý blbne aj na iných systémoch. Treba sa pohrať s nastaveniami, povoliť všetkým aplikáciám notifikácie, auto spustenie a optimalizáciu batérie, tiež sio pozrite tieto tipy na nastavenie Origin OS. Rozdiel oproti globálnej verzii je v systéme, globálna verzia má úplne inú nadstavbu Funtouch OS, no podľa nášho názoru je Origin OS oveľa lepšia (množstvo možností prispôsobenia, krásne UI, …), no je potreba počítať s čínskymi appkami, ktoré nejde odinštalovať a niektoré časti systému nie sú úplne preložené (kalendár, zabudované funkcie Jovi a podobne). Taktiež má nabíjačka čínsku konckovku, treba redukciu. Má plnú 5G konektivitu a je možné sťahovať aktualizácie cez internet.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

DealPlanet