OnePlus 8T vs. OnePlus 8 Pro vs. OnePlus 8: Oplatí sa prejsť na nové?
Porovnania produktov

OnePlus 8T vs OnePlus 8 Pro vs OnePlus 8: Oplatí sa prejsť na novú vlajkovú loď?

Odoberať
Upozorniť na
guest

4 Comments
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Timotej

Stále sa neviem rozhodnúť, Xiaomi Mi 10 Ultra, OnePlus 8 Pro alebo OnePlus 7T Pro ktorí si viem z SK stránky zakúpiť za 550€ a mám ho doma zajtra pričom tie dve predošle +- mesiac kým prídu a ak sa pokazia, tak bude prúser. Nejaké typy ? (Záleží mi na displeji, foťákoch a všeobecne good experience, pretože mám Xiaomi Mi Mix 2 a pri ňom som od začiatku bol nespokojný)

Frederik

Xiaomi Mi 10 Ultra je len pre Čínu a chýba mu podpora našich sietí, teda nemá frekvenciu B20. OnePlus 8 Pro by mal s dopravou prísť už od 15 pracovných dní a máme skúsenosť, že drahšie balíky boli niekedy doručené dokonca skôr. OnePlus 7T Pro máme sami v redakcii a je to skvelý smartfón, akurát nám vadí zahnutý displej (problémy s ochranným sklom, niekedy pri ovládaní) a dosť problematické zaostrovanie pri videách. Pokiaľ ale chcete top-notch výbavu, určite odporúčame OnePlus 8 Pro s najväčšími výhodami ako bezdrôtové nabíjanie, IP68 certifikácia, 120 Hz AMOLED alebo lepší hlavný snímač aj so 48 MPx širokouhlým. A ten má už teraz možnosť na update Android 11 a Oxygen OS 11.

Timotej

Dobre, ďakujem vám. Ešte možno počkám na OnePlus 8T Cyberpunk edíciu, proste mi prídu tohto ročné OnePlus smartfóny také nezaujímavé. Keď si vezmeme OnePlus 7T Pro McLare Ediciu, čo mi pripomína nemáte náhodou nejaký zľavový kupón na McLaren Edíciu ?

Frederik

OnePlus 7T Pro sa už prestal predávať u našich partnerov a Mclaren Edition dostupný myslíme, ani nebol.