Predtým 631 €, teraz TOP cena 542 €! N-one NBook Fly je zaujímavý notebook s dvojitým 16" + 14" displejom, Core i7-10750H, 16 GB RAM aj 1 TB SSD | China Planet
Planéta zliav

Predtým 631 €, teraz TOP cena 542 €! N-one NBook Fly je zaujímavý notebook s dvojitým 16″ + 14″ displejom, Core i7-10750H, 16 GB RAM aj 1 TB SSD

Odoberať
Upozorniť na
guest

6 Comments
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Karolína

Chcem sa spýtať na kupón či sa nedá nový lebo tento už nefunguje ďakujem

Frederik

Zdravíme, dnes sme ho aktualizovali, stále funguje.

Tome

Ten kupón už nefunguje 2024SALE1 na cenu 634eur dá sa ešte aktualizovať noví kupón ?

Frederik

Áno, dajú sa použiť ďalšie dva kupóny, ktoré sú vložené v cenovom boxe, len sú umiestnené nižšie pod textom: “Nakupuješ prvýkrát na Geekbuying? Pozri si návod!”. Aktualizovali sme článok s novou cenou.

Tome

Dobrý deň chcel by som sa opýtať prečo zavádzate v článku, včera mi došiel predmetný notebook a žiadny vami popísaný ˇˇadaptér pre dedikovanú grafickú kartuˇˇ tam nebol pribalený v balení, objednával som to aj s toho dôvodu že ste písali že to je dodávané z notebookom. Žiadam o vysvetlenie ďakujem.

Frederik

Dobrý deň. Určite nikoho schválne nezavádzame. Ospravedlňujeme sa, táto informácia nám bohužiaľ ušla skrz chybu nášho redaktora, tento adaptér nie je súčasťou balenia. Odporúčame si vždy skontrolovať, čo uvádzajú predajcovia v zozname balenia, to sa totižto zvykne niekedy aj zmeniť. Zistíme, ako je to s dostupnosťou tejto stanice.