Moeshouse sú smart ventily do radiátorov s ovládaním cez smartfón
Planéta zliav

AliExpress výpredaj: Overené biele Moeshouse Tuya ZigBee smart hlavice do radiátorov, majú displej a ovládanie cez smartfón

Odoberať
Upozorniť na
guest

6 Comments
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Robert

určite neodporúčam. zakúpil som 4 a ani jeden nebol funkčný. nedali sa nastaviť ručne a ani pomocou aplikácie. ani vývojár mi nevedel pomôcť. takže za mňa určite nie!

Frederik

My sme jeden testovali a fungoval úplne v poriadku. Zrejme ste dostali nejaké chybné kusy. Skúsili ste ich reklamovať?

Marián

Ja mám 4 a všetko je v poriadku. Jediný problém je kryt na baterky. Na jednej strane sa úchyt ľahko poškodí. Je tam strašne tenký plast.

Marko

Dobrý deň.

Musí byť použitá ZigBee hub od firmy Mouse House? Alebo môže byť ZigBee hub od inej firmy? Napr. Mám ZigBee hub LoraTap kvôli iným Smart zariadeniam ( smartlife, tuya). Máte to odskúšané? Ak každá firma musí mať vlastný ZigBee hub tak Smart riešenie stráca význam.
Viete to prípadne – redakcia – odskúšať?

Frederik

Zdravíme. ZigBee je štandard, ktorý funguje pre všetky zariadenia rovnako, takže to pôjde určite aj na iný hub.

Martin

Určite neodporúčam. Zle spracovanie. Rozpadávajú sa. Odpadáva kryt na batérie, odpadáva samotná hlavica. Problémy s batériami, ak používate nabíjacie dosť rýchlo zahlasia pokles napätia a tým pádom vybitie. Samotný ventil funguje veľmi zvláštne. Aj keď je teplota nižšia neotvorí sa a naopak nezatvori sa niekedy keď je teplota vyššia.