Kaabo Mantis 10 Pro: Značková 2000 W kolobežka aj s LG batériou
Planéta zliav

Kaabo Mantis 10 Pro v EÚ sklade ešte stále s výhodnou cenou: Najkvalitnejšia 2000 W kolobežka, 65 km/h, minimotors displej

Odoberať
Upozorniť na
guest

20 Comments
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
lubos

Slevový kupon nefunguje. Můžete to prosím prověřit?

Frederik

Zdravíme, kupón sme opravili.

lubos

Nyní to píše: The coupon has been used: aniž bych ho použil.

Frederik

V tom prípade máte zľavu už v košíku…

lubos

Dobrý den, kupon nyní píše : coupon has been used – a nelze jej tedy použít. Prosím o nápravu.

Frederik

Zdravíme. Ak ste tento kupón použili predtým, tak ho nemôžete použiť ďalší raz. Jedinou možnosťou je vytvorenie nového účtu. Inak kupón normálne funguje, do 31.8.2021.

Juraj

Dobrý deň, jedná sa o overeného predajcu? Nemá veľa transakcií (len 51) a za posledných 30 dní nemá ani žiadne písané recenzie.
Ďakujem

Frederik

Zdravíme. Áno, tento predajca je overený. Ak si pozriete recenzie na kolobežku, tak tam ich nájdete veľa aj písaných. Ľudia skôr hodnotia produkt ako samotného predajcu.

Juraj

Ďakujem za rýchlu odpoveď, avšak bavíme sa o tom istom predajcovi? Mal som na mysli predajcu “Global_wheel ” z vášho druhého linku “Všetky farby, 24,5 Ah LG” (priložil som aj link).
Ospravedlňujem sa za možno zbytočné otázky, avšak nejedná sa o malé peniaze a chcem mať istotu, že za čo zaplatím, to aj príde.
Ďakujem.

Frederik

Áno, aj ten je overený. My do článkov dávame iba overených. Inak rovnaký predajca je aj na AliExpresse, takže od neho by sme sa nebáli objednávať.

Juraj

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Pekný deň prajem.

Jan Dovrtěl

Myslím, že DHgate, trošku podvodně manipuluje s kurzy.. 🙁 Chci si koupit tuto koloběžku a jelikož vím, že když si přepnu cenu do USD a pak si vyměním přes Revolut USD levně a zboží takto uhradím, tak že se dostanu na řádově nižší cenu než mi nutí prodejce v EUR a nebo dokonce v CZK..
Takže chci si na DHgate koupit tuto koloběžku s kuponem za 1469,55 USD po převodu na Revolutu nějakých 35.550,-Kč nachystám si ho a dám zaplatit, transakce se neprovede z důvodu nedostatku financí a na stránce se zobrazí přepočet na CZK ve výši 37.170 CZK takže o 1630,-Kč je ta částka vyšší a předpokládám že banku žádá tedy o 1.537,10 USD tj. více o 68 USD a tolik na účtu připraveno nemám, takže transakce neproběhne..

Přijde mi to jako takový kurzový podvod s tímto jsem se u Aliexpress a ani u Banggood nesetkal..

Jozef

Zdravim, registroval som sa ako nový užívateľ, dal som použiť Kupon v aplikácii a nezobralo mi ho. Ukazuje mi tam pôvodnú cenu ( 1457€), čo nie je aj tak zlá cena, ale každé usetrene € sa vždy hodi.. Tak sa chcem opýtať, že či neviete kde môže byt chyba, propiapade či nemáte nahodou nejaký nový kupón. Ďakujem

Frederik

Zdravíme. DHGate teraz veľmi často mení ceny kvôli meniacemu sa kurzu doláru a bohužiaľ všetko je drahšie, pretože euro proti doláru slabne. V článku sme aktualizovali ceny, my už lepší kupón nemáme, takže nižšiu cenu neovplyvníme.

Pato

No objednal som si ten zazrak 🙂 Neviem sa dockat, napisem kolko trval shipping (z PL) a celkovu spokojnost.
Objednal som Pro plus verziu cervenu. Povodne som chcel ECO (by mi stacila) ale na DHGate nikde nie je.
Kupon na Máj 2022 je na USD 40 zľavu – DHMAY40OFF

Jozef

Zdravím, ako prisla už? Všetko v poriadku?

Tomáš

Ahoj, proc se ma objednavat pouze z Chrome nebo pres aplikaci v mobilu?

Frederik

Kvôli tomu, aby objednávka prešla cez nás. Ostatné prehliadače nie sú spoľahlivé a objednávku potom nebudeme evidovať v systéme my a potom nebudete mať nárok na prípadnú asistenciu v prípade reklamácie a podobne.

Ondra

Co to jsem cpete když ty kódy ani nefungují

Frederik

Zdravíme. Teraz sme skúšali kupón znovu a funguje. Robíte niekde chybu alebo ste ho už použili, je totižto na jedno použitie.