Kaabo Mantis 10 Pro: Značková 2000 W kolobežka aj s LG batériou
Planéta zliav

Kaabo Mantis 10 Pro je najkvalitnejšia 2000 W kolobežka za takmer 1000 €. S kupónom aj nová verzia s 24,5 Ah LG batériou a kopou vylepšení

Komentárov (20)
 1. lubos píše:

  Slevový kupon nefunguje. Můžete to prosím prověřit?

  1. Frederik píše:

   Zdravíme, kupón sme opravili.

 2. lubos píše:

  Nyní to píše: The coupon has been used: aniž bych ho použil.

  1. Frederik píše:

   V tom prípade máte zľavu už v košíku…

 3. lubos píše:

  Dobrý den, kupon nyní píše : coupon has been used – a nelze jej tedy použít. Prosím o nápravu.

  1. Frederik píše:

   Zdravíme. Ak ste tento kupón použili predtým, tak ho nemôžete použiť ďalší raz. Jedinou možnosťou je vytvorenie nového účtu. Inak kupón normálne funguje, do 31.8.2021.

 4. Juraj píše:

  Dobrý deň, jedná sa o overeného predajcu? Nemá veľa transakcií (len 51) a za posledných 30 dní nemá ani žiadne písané recenzie.
  Ďakujem

  1. Frederik píše:

   Zdravíme. Áno, tento predajca je overený. Ak si pozriete recenzie na kolobežku, tak tam ich nájdete veľa aj písaných. Ľudia skôr hodnotia produkt ako samotného predajcu.

 5. Juraj píše:

  Ďakujem za rýchlu odpoveď, avšak bavíme sa o tom istom predajcovi? Mal som na mysli predajcu „Global_wheel “ z vášho druhého linku „Všetky farby, 24,5 Ah LG“ (priložil som aj link).
  Ospravedlňujem sa za možno zbytočné otázky, avšak nejedná sa o malé peniaze a chcem mať istotu, že za čo zaplatím, to aj príde.
  Ďakujem.

  1. Frederik píše:

   Áno, aj ten je overený. My do článkov dávame iba overených. Inak rovnaký predajca je aj na AliExpresse, takže od neho by sme sa nebáli objednávať.

 6. Juraj píše:

  Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
  Pekný deň prajem.

 7. Jan Dovrtěl píše:

  Myslím, že DHgate, trošku podvodně manipuluje s kurzy.. 🙁 Chci si koupit tuto koloběžku a jelikož vím, že když si přepnu cenu do USD a pak si vyměním přes Revolut USD levně a zboží takto uhradím, tak že se dostanu na řádově nižší cenu než mi nutí prodejce v EUR a nebo dokonce v CZK..
  Takže chci si na DHgate koupit tuto koloběžku s kuponem za 1469,55 USD po převodu na Revolutu nějakých 35.550,-Kč nachystám si ho a dám zaplatit, transakce se neprovede z důvodu nedostatku financí a na stránce se zobrazí přepočet na CZK ve výši 37.170 CZK takže o 1630,-Kč je ta částka vyšší a předpokládám že banku žádá tedy o 1.537,10 USD tj. více o 68 USD a tolik na účtu připraveno nemám, takže transakce neproběhne..

  Přijde mi to jako takový kurzový podvod s tímto jsem se u Aliexpress a ani u Banggood nesetkal..

 8. Jozef píše:

  Zdravim, registroval som sa ako nový užívateľ, dal som použiť Kupon v aplikácii a nezobralo mi ho. Ukazuje mi tam pôvodnú cenu ( 1457€), čo nie je aj tak zlá cena, ale každé usetrene € sa vždy hodi.. Tak sa chcem opýtať, že či neviete kde môže byt chyba, propiapade či nemáte nahodou nejaký nový kupón. Ďakujem

  1. Frederik píše:

   Zdravíme. DHGate teraz veľmi často mení ceny kvôli meniacemu sa kurzu doláru a bohužiaľ všetko je drahšie, pretože euro proti doláru slabne. V článku sme aktualizovali ceny, my už lepší kupón nemáme, takže nižšiu cenu neovplyvníme.

 9. Pato píše:

  No objednal som si ten zazrak 🙂 Neviem sa dockat, napisem kolko trval shipping (z PL) a celkovu spokojnost.
  Objednal som Pro plus verziu cervenu. Povodne som chcel ECO (by mi stacila) ale na DHGate nikde nie je.
  Kupon na Máj 2022 je na USD 40 zľavu – DHMAY40OFF

 10. Jozef píše:

  Zdravím, ako prisla už? Všetko v poriadku?

 11. Tomáš píše:

  Ahoj, proc se ma objednavat pouze z Chrome nebo pres aplikaci v mobilu?

  1. Frederik píše:

   Kvôli tomu, aby objednávka prešla cez nás. Ostatné prehliadače nie sú spoľahlivé a objednávku potom nebudeme evidovať v systéme my a potom nebudete mať nárok na prípadnú asistenciu v prípade reklamácie a podobne.

 12. Ondra píše:

  Co to jsem cpete když ty kódy ani nefungují

  1. Frederik píše:

   Zdravíme. Teraz sme skúšali kupón znovu a funguje. Robíte niekde chybu alebo ste ho už použili, je totižto na jedno použitie.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

DealPlanet