Soundbar BlitzWolf BW-SDB2 XR ponúka výkon až 40 W a najnižšiu cenu
Audio

Nový rekordný kupón pod 50 €: BlitzWolf BW-SDB2 XR je skvelý soundbar s HDMI, ovládačom aj výkonom 40 W

Komentárov (7)
 1. Juraj Durec píše:

  Dobrý večer kúpil som si Vás produkt a keď to chcem napojiť na televíziu s HD káblom nexhce mi ísť zvuk nevie té mi poradiť co stým?. Priložena knižka neuvádza ako to napojiť s televízorom aby mi šiel zvuk.

 2. Radoslav píše:

  Dobrý deň, zakúpil som si tento produkt a neviem ako ho mám pripojiť k TV. Mám starší model TV, 10ročnú plazmu Panasonic, ktorá nemá pripojenie pre optický kábel. Cez HDMI kábel (v popise označovaný aj ako ARC, resp. RCA) mi to nefunguje, resp. neviem to spárovať. Takisto mi to nejde ani cez COX pripojenie, či už do výstupu pre slúchadlá alebo pre AUDIO výstup. Viete mi prosím poradiť ako mám tento soundbar spárovať s TV, prípadne poslať nejaký manuál, nakoľko v priloženom manuáli sa nenachádza takýto postup? Ďakujem.

  1. Frederik píše:

   Dobrý deň. Skúšali ste možnosť pripojenia cez 3,5 mm audio jack?

 3. Tasos píše:

  Are you sure that the 40w version has sub output? I thought only the 60w version does.

  1. Frederik píše:

   Hello. Yes, the BW-SDB2 XR have also „Sub out“ input for subwoofer. You can see it on our photo here.

 4. Marian píše:

  Dobrý deň, v októbri som kúpil si tento soundbar aj s kupónom tu z vašej stránky, všetko, bolo super, dodanie z CZ skladu bolo super za 3 dni, až som neveril, všetko fungovalo, pripojenie zez optický kábel s tv LG a tiež Bluetooth parovanie aj s mobilom rýchle, tak som si to užíval, ale po dvoch mesiacoch je tu problém, soundbar pri hlbokých a basových tónoch začal rezonovat, je to počuť z ľavej strany najme pri počúvaní hudby, môžte mi poradiť, nemáte podobné skúsenosti, ako postupovať v prípade reklamácie, bolo to kupované na Banggood.

  1. Frederik píše:

   Dobrý deň. S týmto problémom sme sa ešte nestretli. Určite je potrebné kontaktovať podporu Banggoodu a napísať im o probléme. S nimi nie je problém a vedia tovar reklamovať.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

DealPlanet