BlitzWolf BW-HL3 majú prémiový vzhľad, SpO2 aj exkluzívny kupón
Planéta zliav

BlitzWolf BW-HL3 majú prémiový vzhľad, oceľový náramok, meranie tlaku / SpO2. Exkluzívny kupón v EÚ sklade

Komentárov (2)
 1. Vraťo píše:

  Tieto hodinky som si kúpil prostredníctvom vašej stránky. V prvom rade by som chcel upozorniť na chybu v texte. Hodinky GPS čip nemajú a údaje o polohe získavajú cestou aplikácie z mobilu.
  A teraz taká moja malá recenzia …
  Hodinky mám strieborné s koženo-silikónovým remienkom. Hodinky podľa môjho názoru nevyzerajú lacno. Na čo by som ale chcel poukázať je, že presnosť merania krokov nie je nejaká špičková, ale uspokojivá. Meranie tlaku krvi je ale záhadná. Či robím to, alebo iné, tlak krvi mám parádny cca 120/82 aj napriek tomu, že mám hypertenziu a klasický tlakomer mi ukazuje zvýšené hodnoty. Ktovie ktorý prístroj je nepresný?! Dokonca sa mi stalo, že mi nameralo parádny tlak aj keď som mal hodinky na stole. Takže kto hodinky chce, aby ho informovali o presnom tlaku krvi, bude sklamaný (možno výrobca pracuje na upgrade firmwaru, ktorý túto chybu opraví).
  Inak sú hodinky parádne a majú celkom dosť rôznych a pekných displejov a jeden, ktorý si viete upraviť pomocou svojej tapety.
  Joj a ešte jedná vec, ktorá ma trošku vyrušuje je, že displej je magnet na otlačky prstov. Veľmi ich vidieť. A baterka mi bežne vydrží asi 4 dni, keď ich na noc vypnem.

  1. Frederik píše:

   Ďakujeme za postreh, chybu v článku sme opravili.

Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Políčka so symbolom (*) sú povinné.

Domov

Zľavy

Recenzie

DealPlanet